Sahnede:
15.00-16.00 Ana Sahne Alt Grup
Quincoix
16.00-17.00 Ana Sahne Alt Grup
Aggregate Pain
17.00-18.00 Ana Sahne Alt Grup
Metin Mayatürk
18.00-20.00 Ana Sahne
Ahırkapı Roman Orkestrası
21.00- 23.00 Ana Sahne
Feridun Düzağaç
23.00-24.00 DJ Parti
Zaman: 15-05-2010 - 15:0
Mekan: İstanbul Üniversitesi /Beyazıt Kampüsü
Fiyat: Ücretsiz
Sadece İstanbul üniversitesine kayıtlı öğrenciler için geçerlidir.
Öğrenciler yanlarında bir sivil ile girebilirler.
--
"İstanbul Üniversitesi Bahar Festivali Organizasyon Kurulu'nun Resmi Etkinliğidir."
-10 Mayıs PAZARTESİ-
13.00- 14.30 İ.Ü. İşletme Fak. Kültür Kulübü Şiir Dinletisi
15.00-16.00 Cem Ceminay Söyleşisi
17.00-21.00 Eti DJ Performansı
21.00-23.00 Ana Sahne TEOMAN
23.00- 24.00 Havai Fişek Gösterisi/ DJ Parti
-11 Mayıs SALI-
14.00- 15.00 İ.Ü. İşl. Fak. Kültür Kulübü Türk Sanat Müziği Konseri
14.00-15.00 Ana Sahne Alt Grup Azazel
15.00- 16.00 Ana Sahne Alt Grup C.S.F
16.00-17.00 Ana Sahne Alt Grup Ritmi Sihir
17.00- 18.00 Ana Sahne Alt Grup İnfekt
18.00-19.00 Ana Sahne Alt Grup Impact
19.00-20.00 Ana Sahne Alt Grup Anzeria
21.00- 23.00 Avcılar Belediyesi Dans Gösterisi
23.00-24.00 DJ Parti
-12 Mayıs ÇARŞAMBA-
12.00-14.00 İ.Ü İşl. Fak. Kültür Kulübü Dans Topluluğu Gösterisi
14.00-16.00 İ.Ü İşl. Fak. Kültür Kulübü Tiyatro Topluluğu Gösterisi
15.00-16.00 Ana Sahne Alt Grup İrtifa
16.00-17.00 Ana Sahne Alt Grup Nakit
17.30-18.30 Ana Sahne Alt Grup İlker Uncuoğlu
19.00-20.00 Ana Sahne Alt Grup Yusuf Uğurer
21.00-23.00 Ana Sahne GÖKSEL
23.00-24.00 DJ Parti
-13 Mayıs PERŞEMBE-
10.00-14.00 Disiplinler Arası Fen Öğrenci Kongresi İ.Ü.İşl. F. Oditoryumu
14.00-16.00 Zeki Alasya,Mahir Güven,Hilmi Berk ve Ömer Bortaçina İ.Ü.İşl. F. Oditoryumu -Kongre Kapsamında-
15.00-16.00 Ana Sahne Alt Grup Kulp
16.00-17.00 Ana Sahne Alt Grup Soul a Jazz
17.30-18.30 Ana Sahne Alt Grup Blue Zone
19.00- 20.00 Ana Sahne Alt Grup O.K. Band
21.00-23.00 Ana Sahne SERTAB ERENER
23.00-24.00 DJ Parti
-14 Mayıs CUMA-
10.00-13.00 Disiplinler Arası Fen Öğrenci Kongresi İ.Ü.İşl. F. Oditoryumu
13.00-15.00 Sunay Akın Söyleşisi İ.Ü.İşl. F. Oditoryumu -Kongre Kapsamında-
15.00-16.00 Ana Sahne Alt Grup Krank
16.00-17.00 Ana Sahne Alt Grup Kırmızı
17.00-18.30 İ.Ü. İşl. Fak. Kültür Kulübü Halk Oyunları Gösterisi
17.30 - 18.30 Ana Sahne Alt Grup Metoboy
19.00-20.00 Ana Sahne Alt Grup Soul Sacrifice
21.00-23.00 Ana Sahne DEMİR DEMİRKAN
23.00-24.00 DJ Parti
-15 Mayıs CUMARTESİ-
15.00-16.00 Ana Sahne Alt Grup Quincoix
16.00-17.00 Ana Sahne Alt Grup Aggregate Pain
17.00-18.00 Ana Sahne Alt Grup Metin Mayatürk
18.00-20.00 Ana Sahne AHIRKAPI ROMAN ORKESTRASI
21.00- 23.00 Ana Sahne FERİDUN DÜZAĞAÇ
23.00-24.00 DJ Parti
-16 Mayıs PAZAR-
12.00- 16.00 Piknik Üniversitemiz Akademik Kadrosu, Öğrencilerimiz ve Mezunlarımız Buluşuyor
14.00-15-00 Ana Sahne Alt Grup Çağatay Tarhan
15.00-16.00 Ana Sahne Alt Grup Kadraj
16.00-17.00 Ana Sahne Alt Grup Ali Kurtuluş
17.00-18.00 Ana Sahne Alt Grup Spontane
18.00-19.00 Ana Sahne Alt Grup Masal
19.00-20.00 Ana Sahne Alt Grup Blue Bossa
21.00-23.00 Ana Sahne ALİ-AYSUN KOCATEPE
23.00-24.00 DJ Parti
*Kampüslerde Kültür Sanat etkinliklerinin yanı sıra markaların yaratıcı aktiviteleri yer almaktadır.
*Go-kart ve Lunapark Aktivitesi Avcılar Kampüsü'nde yer alacaktır.
*Etkinlik 10-14 Mayıs tarihleri arasında Avcılar Kampüsü'nde 15-16 Mayıs tarihlerinde de Beyazıt Kampüsü'nde gerçekleşecektir.